Razem Lepiej!

Razem Lepiej!

czwartek, 29 sierpnia 2013

Obyś się smażył w piekle za życia!

Brak mi dzisiaj słów i ze złości gotuję się cała już od wczoraj. 
Wczoraj Babcia zadzwoniła do Mamy i w tajemnicy przyznała, że zostali z Dziadkiem okradzeni. 
Przyszedł niby-pracownik spisujący liczniki. Pokręcił się, zapytał, czy Dziadek nie miałby rozmienić mu 200zł. Dziadek oczywiście poszedł do swojej skrytki na oszczędności i 4x50zł wyjął. 
Pan Oszust Pierdolony (sorry, ale naprawdę powstrzymać się nie potrafię), musiał zerknąć gdzie Dziadek sięga. Potem zrobił zamieszanie, że trzeba coś sprawdzić w licznikach, żeby Dziadek spojrzał w łazience czy kuchni. Z racji wieku i stanu zdrowia, przejście przez mieszkanie zajęło oczywiście wystarczająco dużo czasu, aby do skrytki zdążyć sięgnąć. 
W ten sposób Chuj jeden obłowił się w ciągu kilku minut w 15 tysięcy zł., które Dziadek od lat odkłada, głównie po to, żeby dla "Wnuczek było". 15 tysięcy, na które ja muszę pracować 9 miesięcy dzień w dzień. 15 tysięcy, na których uzbieranie Dziadek mój pracował ciężko przez całe życie. Które odłożył sobie z emerytury. A emeryturę ma porządną, ponieważ studiował, a później jako inżynier jeździł do Francji, Rosji i Niemiec, spędzając tam godziny w kopalniach, niejednokrotnie ryzykując zdrowie swoje i życie. 

Szkoda Gnoju, że nigdy nie zastanowisz się, w jaki sposób starsza osoba, której kradniesz pieniądze, zapracowała na nie , ani na co może ich potrzebować. Może tak naprawdę zabierając komuś takie pieniądze, zabijasz go? Albo jego chore wnuczęta, prawnuczęta? 
Szkoda, że taka myśl, w Twojej zatrutej jadem, pustej głowie nigdy się nie pojawi. 
Bo na pewno za te 15 tysięcy nieźle się już wczoraj zabawiłeś. Whiskey, kokaina, impreza...fajnie pewnie było co? 
Oby Cię to wszystko zżarło od środka.
Oby Cię strawiła najgorsza choroba i oby wtedy zabrakło Ci pieniędzy na leczenie. 
Wcale Ci nie życzę, żebyś w więzieniu gnił, bo nie mam ochoty na Twoje utrzymanie podatków płacić. 
Zdychaj w męczarniach! 

9 komentarzy:

 1. W głowie się nie mieści. Kur..a wstydu trzeba nie mieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No naprawdę!!! Jestem tak wściekła, że nawet wysmarowanie płonącego nienawiścią posta niewiele mi pomogło :(

   Usuń
 2. Zgroza! A pomyśl, że to bydlę też jest czyimś wnukiem i może w niedzielę pojedzie do Dziadków na obiad... i będzie miłym i uroczym "wnusiem".
  Najgorsze jest to, że starsi ludzie są zupełnie bezbronni, bo ledwo zdążymy Ich uczulić na jedną sztuczkę, już pojawia się inna... Współczuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. kurcze aż się zagotowałam. Identyczna sytuacje miała babcia mojego męża! została okradziona przez babę która podała się za kogoś z dalszej rodziny i ukradła babci złoto- pierścionki,w tym zaręczynowy, łańcuszek z medalikiem i ślubną obrączkę!!!! NIe muszę mówić jak babcia 80 letnia wtedy to przezywała. Brak słów na chamstwo i brak sumienia tych ludzi. Szczerze współczuję Twoim dziadkom;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ehh.... Szkoda słów... Nie zastanowią się patałachy i kręcą. Wiedzą, że mogą żerować na starszych osobach. My babciom ciągle tłumaczymy,żeby wpłacały pieniądze do banku...ale co tam... Gadać sobie możemy ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. O rany, to straszne! Zgłosili to na policję?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana masz maila ode mnie :)

  Pozdrawiam i ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
 7. O kurcze. Człowiek sobie sprawy nie zdaje kiedy go może coś podobnego spotkać! Strasznie szkoda mi Twoich dziadków, złość Twoją rozumiem w 100%. Pozdrawiam i szczerze współczuję...

  OdpowiedzUsuń
 8. Dokładnie taka sama historia spotkała niedawno dziadków mojego męża:(

  OdpowiedzUsuń